Freight consulting s.r.o.

Spoločnosť Freight consulting s.r.o. bola založená v roku 2013 v Bratislave našim pánom konateľom Ing.Petrom Komendom.

Primárnu činnosť spoločnosti tvorí medzinárodná nákladná doprava a zasielateľstvo. Prepravná spoločnosť Freight consulting s.r.o. je dopravná a špedičná spoločnosť v Bratislave a Žiline , ktorá poskytuje prepravné / špedičné služby v oblasti prepravy tovarov vo vnútroštátnej ( prepravy v SR, niekedy nazývaná ako tuzemská preprava) a medzinárodnej dopravy (Európska únia + prepravy do „tretích krajín“) a špedície (nákladná doprava: cestná, železničná, námorná, letecká, kombinovaná ). Pravidelné prepravy zabezpečujeme pomocou pravidelných partnerov alebo naším vlastným vozovým parkom.

Ako jedna z mála dopravných spoločností máme skúsenosti s prepravami do krajín ako Irán, Irak, Sýria, Albánsko, Ukrajina, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Turecko a podobne.

Budovanie mena spoločnosti sme postavili na profesionalite ľudí vykonávajúcich zasielateľskú činnosť s dlhoročnou skúsenosťou, ktorí musia byť odborníci v odbore, ale predovšetkým ľudia, ktorí sú zodpovední a spoľahliví a tak sa stavajú aj k svojej práci.

Žilinská pobočka firmy sídli na Kragujevskej ulici č. 4.