Popular Courses

5000
Learners
6000
Graduates
150
Countries Reached
940
Courses Published

Events

Upcoming Education Events to feed your brain.

View All
13
marec
demo_image
Externá časť maturitnej skúšky SJL
8:00 - 9:00
OATA, Žilina

Externá časť maturitnej skúšky SJL

What People Say

How real people said about Education WordPress Theme.

SilviaBrodňanová

Silvia Brodňanová

prekladateľka z anglického a španielskeho jazyka
"Tie najlepšie spomienky sa mi spájajú s konkrétnymi tvárami ľudí, ktorí patria do môjho života aj teraz. OATA podnecuje zdravé vzťahy, hlboké priateľstvá. Tak to bolo aspoň v mojom prípade. Čo sa týka štúdia, s najväčšou vďačnosťou myslím na tých profesorov, čo od nás najviac vyžadovali, i keď za cenu dlhých popoludní a večerov nad knihami."
StanislavaMihalcová

Stanislava Mihalcová

operná speváčka a učiteľka spevu v Prahe
"OATA bola vtedy ešte v budove Mestského divadla a prišla mi tým veľmi zaujímavá. I keď sme sa delili o priestory s úplne iným svetom, paradoxne sa mi v živote spojili v jedno - pracujem v tom umeleckom, do ktorého však ekonomika zasahuje stále výraznejšie. Spomienky na OATA sú však vždy naplnené určitým pokojom a poriadkom - až rádom, ktorý som v mojom ďalšom štúdiu už nikde nezažila." 
TomášJaroš

Tomáš Jaroš

produktový analytik, centrála ČSOB, Praha
JanaKapustová

Jana Kapustová

bývalá reprezentantka SR v ľadovom hokeji, majsterka SR
"Na strednú školu mám dobré spomienky, aj keď zo začiatku to bolo pre mňa ťažšie, pretože som športovkyňa; veľa som trénovala a nestíhala som sa učiť, ale postupne som si zvykla. Mala som super spolužiakov a triednu učiteľku, na ktorých si často spomeniem."
AndreaŠprochová

Andrea Šprochová

moderátorka TV Markíza
"Na OATA mám veľa krásnych spomienok. Štyri roky neboli len o učení, ale aj o formovaní postojov mladých ľudí k životu a k dôležitým otázkam. Vážim si prístup profesorov a aktivity, ktoré pre nás vymýšľali. A samozrejme nikdy nezabudnem na našu stužkovú slávnosť, to bola moja oficiálna premiéra s mikrofónom. Tam som pochopila, čomu sa chcem v živote venovať."

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form]