Revolution Slider Error: Slider with alias home-page-video not found.
Maybe you mean: 'home-university' or 'about-us' or 'hlavny-slider'

Create your free account now and get immediate access to 100s of online Courses.

Popular Courses

5000
Learners
6000
Graduates
150
Countries Reached
940
Courses Published

Events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Lastest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

oata.sk
15. marca 2019

Prednáška o colníctve

What People Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

SilviaBrodňanová

Silvia Brodňanová

prekladateľka z anglického a španielskeho jazyka
"Tie najlepšie spomienky sa mi spájajú s konkrétnymi tvárami ľudí, ktorí patria do môjho života aj teraz. OATA podnecuje zdravé vzťahy, hlboké priateľstvá. Tak to bolo aspoň v mojom prípade. Čo sa týka štúdia, s najväčšou vďačnosťou myslím na tých profesorov, čo od nás najviac vyžadovali, i keď za cenu dlhých popoludní a večerov nad knihami."
StanislavaMihalcová

Stanislava Mihalcová

operná speváčka a učiteľka spevu v Prahe
"OATA bola vtedy ešte v budove Mestského divadla a prišla mi tým veľmi zaujímavá. I keď sme sa delili o priestory s úplne iným svetom, paradoxne sa mi v živote spojili v jedno - pracujem v tom umeleckom, do ktorého však ekonomika zasahuje stále výraznejšie. Spomienky na OATA sú však vždy naplnené určitým pokojom a poriadkom - až rádom, ktorý som v mojom ďalšom štúdiu už nikde nezažila." 
TomášJaroš

Tomáš Jaroš

produktový analytik, centrála ČSOB, Praha
JanaKapustová

Jana Kapustová

bývalá reprezentantka SR v ľadovom hokeji, majsterka SR
"Na strednú školu mám dobré spomienky, aj keď zo začiatku to bolo pre mňa ťažšie, pretože som športovkyňa; veľa som trénovala a nestíhala som sa učiť, ale postupne som si zvykla. Mala som super spolužiakov a triednu učiteľku, na ktorých si často spomeniem."
AndreaŠprochová

Andrea Šprochová

moderátorka TV Markíza
"Na OATA mám veľa krásnych spomienok. Štyri roky neboli len o učení, ale aj o formovaní postojov mladých ľudí k životu a k dôležitým otázkam. Vážim si prístup profesorov a aktivity, ktoré pre nás vymýšľali. A samozrejme nikdy nezabudnem na našu stužkovú slávnosť, to bola moja oficiálna premiéra s mikrofónom. Tam som pochopila, čomu sa chcem v živote venovať."

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form]