Na OATE sme privítali kaplána Jakuba Galmiša, ktorý pôsobí vo farnosti Žilina-Vlčince.
Naši prváci využili príležitosť naplno – pýtali sa na všetko, čo ich zaujímalo. Od každodenného života kňaza až po náročnejšie otázky o viere, rozhodnutiach a životných výzvach.
Vznikla tak otvorená a úprimná diskusia, ktorá bola pre mnohých povzbudením aj inšpiráciou. Ďakujeme za čas, ochotu odpovedať a zdieľať svoje skúsenosti.
Niekedy stačí jeden rozhovor, aby človek získal nový pohľad na veci.
Tešíme sa na ďalšie stretnutia!



