Scroll Top

Youtuber Selassie na OATE

Vo štvrtok, 1. decembra 2016, sme na OATE privítali známeho Youtubera Selassieho, ktorý sa v spolupráci s Nadáciou otvorenej spoločnosti rozhodol nakrútiť sériu videí, aby nabúral niektoré stereotypy. Cieľom kampane Výlety naslepo je priblížiť mladým ľudom život ich rovesníkov, ktorí sa v minulosti alebo dnes ocitli v ťažkých životných podmienkach.

Selassie spolu so zástupcami Nadácie otvorenej spoločnosti a slovenským aktivistom a absolventom žurnalistiky Mohammedom Azimom Farhadim rozprávali o svojich skúsenostiach s predsudkami a spôsobom ich riešenia.

Sme vďační za ich návštevu a inšpirujúce posolstvo, ktoré nám priniesli.
[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]